ВО "Свобода"

ENG

24 липня
Сидір Кізін: Житомир має великий потенціал, тому хочеться згадувати не лише про його славне минуле, але й творити його майбутнє
Сидір Кізін: Житомир має великий потенціал, тому хочеться згадувати не лише про його славне минуле, але й творити його майбутнє

24 липня 2018 року в Житомир завітав Максим Поляков, власник компанії Firefly Aerospace.

Гості міста відвідали музей космонавтики ім. С. П. Корольова, зустрілись з керівниками міста і області.

"Українці, які змогли реалізуватись за кордоном завдяки своєму інтелекту, зараз створюють космічну техніку і є на передовій науки в світі. І сьогодні до нас приїхав один з таких людей ‒ власник приватної космічної компанії, ядро якої складають саме українці, котрі працюють в різних містах нашої країни.

Житомир має великий потенціал, тому хочеться згадувати не лише про його славне минуле, але й творити його майбутнє. Сьогодні обговорили можливі майбутні спільні проекти в галузі ІТ, зокрема, створення школи інженерії та підготовка ІТ-спеціалістів у Житомирі, наповнення нашого музею сучасними зразками космічної техніки, створеної українцями не в минулому столітті, а зараз.

Світ нині розвивається дуже швидко, тому хотілось би не відставати в цьому плані", ‒ зазначив після зустрічі з гостями міста очільник Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат облради Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"