ВО "Свобода"

ENG

3 липня
Черняхівські свободівці допомагають українським військовим
Черняхівські свободівці допомагають українським військовим

Нещодавно свободівці Черняхівської районної організації ВО "Свобода" налагодили співпрацю з громадською організацією "Координаційний центр допомоги", яка розташована в місті Київ.

"Координаційний центр допомоги" бере активну участь у проведенні волонтерської роботи та забезпеченню необхідними речами воїнів української армії, які перебувають зараз на передовій, допомагає реабілітуватися ветеранам російсько-української війни, а також веде роботу щодо надання допомоги вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих територій.

Активісти Черняхівської "Свободи" Володимир Шостак, Іван Ременчук та Марія Кучер вже не вперше збирають та передають до Центру продукти харчування (картопля, мед, консервація) та інші необхідні речі.

"Потім це все доправляють нашим хлопцям, які знаходяться на сході.

У свою чергу Центр вже неодноразово допомагав вимушеним переселенцям Черняхівського району дитячими речами, інвалідним візком. Плануємо й надалі тісно співпрацювати, адже зараз потрібно допомагати і військовим, які нині на передовій захищають нас, і тим, хто знаходиться поруч", ‒ розповідає голова Черняхівської районної організації ВО "Свобода" Дмитро Солоніченко.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"