ВО "Свобода"

ENG

20 червня
Свободівець надіслав Вселенському Патріарху Варфоломію підписи депутатів Бердичівської міськради
Свободівець надіслав Вселенському Патріарху Варфоломію підписи депутатів Бердичівської міськради

Процес створення помісної православної церкви та надання їй автокефалії Вселенським патріархом Варфоломієм триває. Свободівець Олексій Побережний ініціював збір підписів на підтримку Томосу серед депутатів Бердичівської міської ради.

"Сьогодні ми всі маємо історичний шанс. Віряни, воїни російсько-української війни та громадські діячі по всій Україні пишуть Вселенському Патріарху. Вважаю, що бердичівські депутати теж не повинні бути осторонь цього процесу. Створення єдиної Української помісної церкви з центром у Києві є віковічним прагненням нації", ‒ наголосив свободівець.

Раніше депутати Верховної Ради проголосували за постанову щодо звернення Президента до вселенського патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної церкви в Україні. Відповідне звернення уже підписали усі єпископи Української православної церкви Київського патріархату і Автокефальної церкви.

"Сприяти створенню єдиної Української помісної церкви з центром у Києві є положенням Програми захисту українців Всеукраїнського об'єднання ʺСвободаʺ" ‒ додає Олексій Побережний.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"