ВО "Свобода"

ENG

1 червня
Житомирська райрада підтримала Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Житомирська райрада підтримала Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

1 червня 2018 року Житомирська районна рада підтримала звернення до Верховної Ради України з вимогою ухвалити важливі для держави законопроекти, які містить Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Звернення ініційоване фракцією ВО "Свобода", і на його підтримку проголосував 21 із 28 присутніх депутатів міськради.

Депутати-свободівці під час роботи Житомирської районної ради
Депутати-свободівці під час роботи Житомирської районної ради

"Олігархія ‒ причина зубожіння українців. Тільки сліпий не бачить, як низько впав рівень життя більшості українців. Єдиний шлях подолати олігархію ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Тільки таким шляхом ми витягнемо Україну з ями корупції, зубожіння та війни", ‒наголосила голова фракції ВО "Свобода" райради Тетяна Голік.

Довідка: Антиолігархічний пакет докорінних перетворень передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, націоналізацію енергогенерації, використання природного газу, видобутого на території України, для населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки".

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"