ВО "Свобода"

ENG

31 травня
Депутати Житомирської облради не підтримали звернення щодо Антиолігархічного пакета
Депутати Житомирської облради не підтримали звернення щодо Антиолігархічного пакета

31 травня 2018 року Житомирська облрада не підтримала ініційоване фракцією ВО "Свобода" звернення до Верховної Ради України з вимогою ухвалити важливі для держави законопроєкти, які містить Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

"Уже більше сотні місцевих рад ухвалили звернення до парламенту на підтримку Антиолігархічного пакета перетворень. В першу чергу ці законопроєкти дадуть можливість підняти економіку. Не потрібно буде продавати державні стратегічні підприємства, підвищувати тарифи, виставляти на продаж сільськогосподарські землі. Йдеться про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, ліквідацію приватних монополій, заборону приватизації стратегічних підприємств, справедливі тарифи, використання українського природного газу для потреб населення, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення тощо", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" в облраді Сидір Кізін.

На підтримку звернення свободівців проголосували лише 6 із 53 присутніх депутатів.

"Місцеві ради та мільйони українців вимагають від керівництва Верховної Ради негайно поставити на голосування парламенту Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Український народ має побачити, хто працює на інтереси олігархату, а хто захищає його. Наша фракція продовжить роботу з метою ухвалення Антиолігархічного пакета докорінних перетворень Житомирською облрадою", ‒ наголосив Сидір Кізін.

Довідка: Запропонований "Свободою" Антиолігархічний пакет докорінних перетворень уже підтримали 102 місцеві ради України. Окрім того, на його підтримку вже зібрано 150 підписів народних депутатів з різних фракцій. Усі законопроєкти давно написані й зареєстровані у Верховній Раді.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"