ВО "Свобода"

ENG

31 травня
Віталій Рожко: Іванівська громада виступає проти об'єднання з містом Житомир і відстоює право добровільного об'єднання
Віталій Рожко: Іванівська громада виступає проти об'єднання з містом Житомир і відстоює право добровільного об'єднання

31 травня 2018 року на сесії Житомирської обласної ради громада сіл Іванівки, Давидівки, Барашівки та Бондарців, які включені до складу Іванівської сільської ради Житомирського району, виступили проти об'єднання з містом Житомир.

"Розпорядженням Кабінету Міністрів України 31.01.2018 року №45 було внесено зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, згідно з якими територіальна громада Іванівської сільської ради Житомирського району віднесена у перспективному плані формування територіальних громад Житомирської області до міста Житомир. 20 травня на території сіл Іванівка, Барашівка, Давидівка відбулися загальні збори жителів, на яких було обговорено приєднання територіальної громади Іванівської сільської ради до ОТГ села Оліївка або об'єднанням з містом Житомир.

Жоден варіант об'єднання присутніми на зборах сільської ради не був підтриманий. Були утворені ініціативні групи. Після спільної наради 21 травня було вирішено провести анкетування мешканців Іванівської сільської ради. 28 травня було складено протокол про результати опитування в якому за об'єднання з Житомиром ‒ 132 голоси, за об'єднання в ОТГ з центром в селі Березівка ‒ 1272 голоси та за приєднання до Оліївської ОТГ ‒ 87 голосів", - розповів депутат Житомирської районної ради, свободівець Віталій Рожко.

Фракція ВО "Свобода" обласної ради підтримує вимоги Іванівської громади, яка виступила за свої права добровільного об'єднання.

Сидір Кізін, Віталій Рожко під час розмови з громадою села
Сидір Кізін, Віталій Рожко під час розмови з громадою села

"Добре, коли є такі активні люди, які хочуть взяти на себе відповідальність за майбутнє своєї громади. Отже, вони справді готові до створення своєї окремої територіальної громади й до самостійного управління і регулювання величезною часткою справ, які їх стосуються.

І якщо це питання винесуть на наступну сесію, то наша фракція ВО "Свобода" обов'язково його підтримає й допоможе громаді утворити ОТГ і стати господарями на своїй землі", ‒ наголосив голова фракції ВО "Свобода" облради Сидір Кізін.

Розуміючи важливість та невідкладність проведення державної реформи та створення ОТГ, мешканці Іванівської сільської ради Житомирського району просять регіональну робочу групу з децентралізації внести зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області зі створенням об'єднаної територіальної громади з центром в с. Березівка Житомирського району Житомирської області (Іванівська сільська рада Садківська сільська рада, Березівська сільська рада, Василівська сільська рада, Заможнянська сільська рада) та подати на затвердження сесією Житомирської обласної ради.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"