ВО "Свобода"

ENG

1 травня
Депутат-свободівець вимагає запровадити онлайн-трансляцію сесій Бердичівської міськради
Депутат-свободівець вимагає запровадити онлайн-трансляцію сесій Бердичівської міськради

Сесії Бердичівської міської ради могли стати відкритими й прозорими для місцевої громади. Кожен бердичівлянин міг би побачити, як проходять депутатські засідання.

Депутат міськради, свободівець Олексій Побережний ще два роки тому зареєстрував відповідний проект рішення щодо внесення змін до регламенту. Проте міський голова Василь Мазур за весь цей час не включав це питання в порядок денний.

"Завдяки реалізації новели будь-який користувач мережі Інтернет міг би в режимі онлайн бачити засідання сесії Бердичівської міської ради. На це не потрібно жодних додаткових витрат з міського бюджету. Відеофіксація засідань відбувається постійно, але її досі не можуть побачити бердичівські виборці. Під час розгляду цього питання депутати фракцій БПП та Самопомочі повним складом не голосували за корисне для бердичівської громади рішення", ‒ розповів свободівець.

Олексій Побережний вбачає в цьому намагання промерських депутатів приховати від людей маніпуляції з майном та бюджетними грошима міста Бердичева.

"На сесіях міської ради вирішуються всі життєвоважливі питання функціонування міста. Кошти, земля, питання освіти, медицини ‒ все це турбує людей, бурхливо обговорюється постійно в соціальних мережах. У той же час команда Василя Мазура вже давно не відповідає вимогам часу і далі намагається за совковою звичкою приховувати цю інформацію від громади. Подібна практика паралізує розвиток громадянського суспільства і відкидає людей глибоко в епоху ʺдротового радіоʺ", ‒ додав депутат.

Проте націоналіст пообіцяв не полишати спроб відкрити для людей наочний процес, як твориться реальна бердичівська політика на сесіях міської ради.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"