ВО "Свобода"

ENG

11-12 квітня
В Овручі містяни й гості міста зібрались на Народне Віче
В Овручі містяни й гості міста зібрались на Народне Віче

Сьогодні, 11 квітня 2018 року, в місті Овруч за ініціативи місцевої районної організації ВО "Свобода" та інших осередків політичних партій та громадських організацій району відбулось Народне Віче "Україна починається з кожного з нас".

"Наша незалежність, здалось, впала нам як манна небесна, але, насправді, за неї нам треба ще поборотись. Усі народи світу вільні, бо боронять свою землю. І так само ми повинні зі зброєю в руках захистити себе, свої сім'ї, своїх дітей, свою країну. І боротьба нині триває не лише на сході України, але й тут, в тому числі й в Овручі, на Житомирщині ‒ боротьба за те, щоб українець став дійсно господарем на своїй, Богом даній землі.

Ми тут, аби ще раз засвідчити, що без української мови, української історії, української церкви не буде Української Держави і не буде українців!" ‒ зазначив очільник Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін.

Народне Віче в Овручі
Народне Віче в Овручі

На важливості заходу наголошує голова Овруцької районної організації ВО "Свобода" Петро Левківський:

"Цей захід проводиться в нас заради об'єднавчого українсько-патріотичного руху для показу єдності українців перед російськими окупантами та внутрішніми зрадниками України, щоб засвідчити, що Україна ‒ це рідна Батьківщина, а Українська Православна Церква Київського Патріархату ‒ духовна мати!".

Завтра, 12 квітня, відбудеться продовження Народного Віче.

План проведення заходу на 11 і 12 квітня
План проведення заходу на 11 і 12 квітня

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"