ВО "Свобода"

ENG

29 березня
Свободівці закликають депутатів підтримати створення Пластового молодіжного центру
Свободівці закликають депутатів підтримати створення Пластового молодіжного центру

Житомирська "Свобода" звертається до Житомирського міського голови та депутатів міськради із закликом про підтримку створення Пластового молодіжного центру.

У Положенні Центру йдеться, що головною метою його діяльності має стати забезпечення створення сприятливих умов для розвитку пластового (скаутського) руху, проведення патріотичних, спортивних, краєзнавчих, туристських заходів, волонтерських акцій з учнівською та студентською молоддю.

"Ми, свободівці, рішуче підтримуємо ініціативу місцевого пластового осередку про створення Пластового молодіжного центру й закликаємо депутатів Житомирської міської ради взяти на себе таку відповідальність задля розвитку нашої молоді та міста загалом.

Усі ми знаємо, що Пласт виховує фізично, духовно, інтелектуально й морально здорову та патріотичну молодь. Тому вибір тут має бути очевидним: ми ‒ за патріотично виховану та свідому молодь, ми ‒ за Пласт і створення молодіжного центру!" ‒ зазначає голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат облради Сидір Кізін.

Окрім цього, у зверненні свободівці зазначають, що будуть й надалі співпрацювати з Житомирським Пластом та підтримувати ініціативи новоутвореного Пластового молодіжного центру.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"