ВО "Свобода"

ENG

26 березня
У Житомирі відбувся лекторій, присвячений націоналісту Миколі Сціборському
У Житомирі відбувся лекторій, присвячений націоналісту Миколі Сціборському

26 березня 2018 року з нагоди відзначення 120-річчя від дня народження одного з фундаторів ОУН, теоретика українського націоналізму Миколи Сціборського відбувся лекторій "Національна ідея. Минуле і сьогодення".

Співдоповідачем на заході став очільник Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", депутат облради Сидір Кізін.

"Саме Житомир став колискою творця одного з найвизначніших ідеологічних здобутків всього українського народу, творця "Націократії" ‒ Миколи Сціборського. Ми пишаємося тим, що з нашим містом пов'язана доля великого українця. Все своє життя він присвятив боротьбі за Велику Україну. Безперечно, його самовідданість та самопожертва є гідним прикладом для сучасників.

Його "Націократія" ‒ дороговказ для усіх українців. Саме звідти ми дізнаємось, як має бути влаштована держава української нації.

Зараз ми читаємо західних чи східних мислителів й ідеологів з метою дізнатись рецепти побудови держави, а у нас насправді є власні, і вони ґрунтуються на європейській політичній традиції, школі. І коли ми будемо в них розбиратись, ми матимемо більш міцний фундамент і знатимемо, яку Україну будуємо", ‒ зазначив Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"