ВО "Свобода"

ENG

3 березня
У Житомирі переобрали очільника обласного осередку ВО "Свобода"
У Житомирі переобрали очільника обласного осередку ВО "Свобода"

3 березня 2018 року відбулася звітно-виборча конференція Житомирського обласного осередку ВО "Свобода".

З 2010 року обласну організацію очолює Сидір Кізін. За його словами, за ці роки гасла "Свободи", які раніше сприймались, як щось радикальне та мало не екстремістське, тепер знаходять широкий відгук у суспільстві.

"Ми не йшли за тим, що хоче чути виборець, як те робили інші політичні проекти в гарних політичних обгортках. Ми говорили правду. Тоді вона була непопулярною. Але згодом склалась ситуація коли фактично наші ідеї, правильні ідеї українського націоналізму, поширились суспільством. Наслідком в тому числі була і Революція Гідності. Вона відбувалась саме під цими гаслами. І ʺСвободаʺ була авангардом цієї революції", ‒ сказав голова фракції ВО "Свобода" в Житомирській обласній раді Сидір Кізін.

Звітно-виборчу конференцію у Житомирі відвідав також народний депутат України Михайло Головко. За словами депутата-свободівця, житомирська організація ‒ одна з найкращих та найпотужніших в Україні. Саме тому дуже важливо, щоб її очолювала людина, яка зможе повести однодумців за собою.

"Житомирську організацію ми вважаємо однією з найкращих організацій. Ми на неї дуже сильно розраховуємо. Це організація, яка себе проявила дуже активно під час Майдану, під час волонтерських дій під час війни на сході.

Я вважаю, що організація має великий потенціал, і вона себе ще до кінця не розкрила. Вона може бути набагато потужнішою та сильнішою. На це ми розраховуємо і, звісно, велику місію в цьому покладено на керівника Житомирської організації Сидора Кізіна. Він не тільки націоналіст, патріот, прекрасний батько та чоловік для своєї дружини, до того ж він є професіоналом як юрист, як досвідчений політик, який себе гідно зарекомендував на займаній посаді, будучи головою Житомирської ОДА в 2014 році. Це показує, що з такими кадрами ʺСвободаʺ ‒ дуже сильна організація", ‒ переконаний народний депутат України Михайло Головко.

Делегати заслухали та затвердили звіт голови за два роки роботи організації, після чого відбулось голосування.

Присутні свободівці одноголосно переобрали головою обласної організації ВО "Свобода" Сидора Кізіна. Обіймати цю посаду він буде впродовж наступних двох років.

Крім цього, делегати переобрали заступників очільника осередку:

з загальних питань ‒ Максим Вілівчук;

з юридичних питань ‒ Світлана Садовська;

із зв'язків з громадськістю ‒ Марія Бовсуновська;

з військових питань ‒ Тарас Собко;

з питань безпеки ‒ Сергій Бондарчук;

з економічних питань ‒ Сергій Ілючок;

з питань роботи з депутатами, виборчими комісіями та спостерігачами, депутатами ‒ Юрій Коцюба;

з питань молодіжної політики ‒ Юрій Дідківський;

керівник Секретаріату ‒ Валентина Ковалик;

голова контрольно-ревізійної комісії ‒ Надія Омелянчук.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"