ВО "Свобода"

ENG

2 березня
Регламентна комісія звернулась до прокуратури області з проханням вжити заходів щодо захисту інтересів держави
Регламентна комісія звернулась до прокуратури області з проханням вжити заходів щодо захисту інтересів держави

2 березня 2018 року під час засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, яку очолює голова фракції ВО "Свобода" Сидір Кізін, розглянуто більше 20 питань порядку денного.

Депутати опрацювали низку питань, які стосуються діяльності правоохоронних органів, рятувальників та військовослужбовців.

Комісія погодила рішення облради "Про використання революційного прапора ОУН на території Житомирської області".

Також було розглянуто звернення мешканців міста про порушення законодавства щодо проточного ставку на річці загальнодержавного значення Крошенка. Громада району Крошні зазначає, що став на річці Крошенка, який є державною власністю, опинився в приватній власності, що є грубим порушенням Земельного і Водного кодексу України.

Сидір Кізін звертався з депутатським запитом щодо незаконного використання земельних ділянок на території парку "Крошенський" до Прокуратури Житомирської області, відповідь на який не задовольнила в повному обсязі. Тому комісія вирішила звернутись до Прокуратури щодо перевірки законності отримання у приватну власність об'єкта нерухомості комплексу будівель №11 провулку Прудний в місті Житомир, а також з проханням вжити заходів щодо захисту інтересів держави.

Окрім цього, президія Житомирської обласної ради підтримала оголошення 2018-го роком Миколи Сціборського. Співавтором такого проекту рішення облради виступила фракція ВО "Свобода".

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"