ВО "Свобода"

ENG

2 березня
У Житомирі з'явиться пам'ятник провіднику ОУН Степанові Бандері
У Житомирі з'явиться пам'ятник провіднику ОУН Степанові Бандері

Управління культури та туризму Житомирської ОДА підтримало звернення голови фракції ВО "Свобода" облради Сидора Кізіна щодо встановлення пам'ятника Степанові Бандері в місті Житомир.

Звернення свободівця було розглянуто на засіданні обласної консультативної ради з питань охорони культурної спадщини.

Консультативна рада вирішила звернутись до департаменту містобудування та архітектури Житомирської міської ради з проханням надати список місць, де можна було б розмістити пам'ятник.

"Степан Бандера є прикладом для наслідування для сучасного покоління будівничих Української держави. Тому в Житомирі, як і в кожному іншому місті України, мають бути увіковічнені його ім'я і подвиг. Бандера вистояв, а разом з тим створив феномен ʺбандерівцівʺ, який після його смерті став символом ідейності та жертовності українців. Україна буде сильною державою тоді, коли суспільство дотримуватиметься життєвих орієнтирів Степана Бандери, а державна політика буде здійснюватися на основі ідеології, яку він сповідував, ‒ ідеології українського націоналізму. Саме цього ми прагнемо й досягнемо", - зазначив очільник Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", депутат облради Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"