ВО "Свобода"

ENG

28 лютого
Націоналісти Овруча висловлюють обурення антидержавницькою позицією заступника міськголови
Націоналісти Овруча висловлюють обурення антидержавницькою позицією заступника міськголови

Свободівець, депутат Овруцької міськради Петро Левківський надіслав звернення щодо відповідності займаній посаді першого заступника Овруцького міського голови.

Річ у тім, що 20 лютого 2018 року на мітингу, приуроченому вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні, перший заступник міського голови Володимир Гришковець під час публічного виступу доніс до громади міста особисте переконання в тому, що війну на сході країни розпочав і веде український народ з "певною групою людей".

"Перший заступник Овруцького міського голови висловив своє антидержавницьке і антиукраїнське бачення подій, які відбуваються на Сході нашої країни. Я, як депутат, як голова Овруцької районної партійної організації ВО "Свобода" та голова постійної комісії з гуманітарних питань міськради, не можу не висловити свого обурення тим, що відбулося. Мої колеги-свободівці ‒ депутати Овруцької міської ради Володимир Левченко та Іван Вініченко повністю розділяють і підтримують мою позицію. Закликаю інших депутатів Овруцької міської ради, яким не байдужа доля України, а відповідно, не байдуже, які ідеї проголошують представники влади, проголосувати за звільнення Гришковця В.М., тому що це в перспективі убезпечить нашу країну і зокрема Овруч від подій, які відбулися в Криму та Донецькій і Луганській областях в 2014 році", ‒ зазначає очільник Овруцького районного осередку ВО "Свобода" Петро Левківський.

Посилання на відеозапис виступу посадовця на мітингу (в соцмережі Facebook):

facebook.com.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"