ВО "Свобода"

ENG

29 січня
За підтримки Сидора Кізіна відбулась зустріч із Левком Лук'яненком
За підтримки Сидора Кізіна відбулась зустріч із Левком Лук'яненком

29 січня 2018 року в Житомирському обласному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей за підтримки очільника обласного осередку ВО "Свобода", депутата обласної ради Сидора Кізіна відбулась зустріч із Героєм України, дисидентом, громадським діячем Левком Лук'яненком.

Окрім цього, в закладі пройшов захід, присвячений 100-річчю бою під Крутами.

Зробивши невеличкий екскурс в історію, Сидір Кізін розповів ліцеїстам історію трагічного бою під Крутами, в якому українські студенти протистояли 4-тисячному війську, захищаючи українську державність.

"Слова Левка Лук'яненка про те, що головним для держави є її національна свідомість, і що саме вона веде до свободи, актуальні сьогодні, як ніколи. І ми маємо пам'ятати, що українці повинні лише на свої сили сподіватися. Прапор боротьби за волю України нині тримаєте ви ‒ молодь, ‒ сказав Сидір Кізін.

Перед ліцеїстами виступив Левко Лук ‘яненко, який зазначив:

"Ви розумієте, що у країни, з якою зараз йде війна на сході України, залишається гнобинна сутність, вона не міняється, суть російської нації в тому, що вона загарбницька та імперіалістична, її природа ‒ загарбницький імперіалізм".

Бібліотека ліцею отримала комплект книжок Левка Лук'яненка з його автографами.

"Ці книги мають бути в шкільних, обласних, домашніх бібліотеках, адже в них ‒ історія Української держави.

Левко Лук'яненко ‒ людина, яка свої найкращі роки провела в радянських таборах, і вийшовши звідти піднімала українську державність. Він є автором Акту проголошення незалежності України, натхненником і одним із стовпів української державності. Вважаю себе його учнем. Ми рівнялись на таких людей, як Левко Григорович. Це має робити й сучасне покоління", ‒ додав Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"