ВО "Свобода"

ENG

11 січня
Фракція ВО "Свобода" ініціює проголошення 2019 року в області Роком Степана Бандери
Фракція ВО "Свобода" ініціює проголошення 2019 року в області Роком Степана Бандери

Фракція ВО "Свобода" облради підготувала до наступної сесії проект рішення "Про оголошення 2019 року у Житомирській області Роком Cтепана Бандери".

Свободівці пропонують утворити організаційний комітет, розробити план заходів з відзначення в області 110-річчя з дня народження ідеолога українського національного руху ХХ століття, голови Проводу ОУН Cтепана Бандери, передбачивши виділення коштів на фінансування цих заходів.

"Імена тисяч Героїв, які були при житті репресовані, виселені, ув'язнені, а після смерті десятиліттями замовчані та оббріхані, мають бути достойно вшановані на державному рівні. Саме ці Герої, імена яких ми потайки дізнавались з розповідей батьків та дідів, із заборонених книжок, тепер має вшанувати Українська Держава.

І першою серед таких постатей є, без сумніву, Степан Бандера. Людина, прізвищем якої окупанти назвала цілий народ ‒ бандерівці. Себто ті, хто не визнає себе холопами Москви.

Степан Бандера є прикладом для наслідування для сучасного покоління українських націоналістів. Україна буде сильною державою тоді, коли суспільство дотримуватиметься життєвих орієнтирів Степана Бандери, а державна політика здійснюватиметься на основі ідеології, яку він сповідував, ‒ ідеології українського націоналізму", ‒ зазначає очільник Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", депутат облради Сидір Кізін.

Окрім цього, в проекті рішення йдеться про рекомендацію Житомирській міській раді врахувати зміни до міського бюджету на 2019 рік у рамках фінансування встановлення пам'ятника Cтепана Бандері в місті Житомир.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"