ВО "Свобода"

ENG

7 грудня 2017
У Житомирі відзначили найактивніших представників місцевого самоврядування
У Житомирі відзначили найактивніших представників місцевого самоврядування

7 грудня 2017 року з нагоди свята було відзначено кращих представників місцевого самоврядування Житомирщини, серед яких депутати обласної ради, голови районних рад та ОТГ, міські, сільські та селищні голови.

Найактивнішими серед свободівців стали депутат Житомирської обласної ради Юрій Бовсуновський, депутат Корольовської районної ради Віоріка Яремчук. Нагороду отримав також голова Коростишівської районної ради, керівник Коростишівського районного осередку ВО "Свобода" Сергій Бондарчук.

"Розвинене місцеве самоврядування ‒ це не лише ефективна система управління в інтересах громади, але й інструмент для захисту та відстоювання національних і соціальних прав всього українського народу. Позиція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" завжди була незмінною: взяти владу в свої руки, тому що ніхто, крім тебе самого, не врятує й не допоможе, якщо ти сам цього не зробиш. Починати потрібно з місцевого самоврядування, й цей процес вже розпочато: люди обирають голів громад, вчаться ефективно розподіляти кошти. Наступний крок ‒ взяти владу в усій країні, адже Україна має отримати українську владу. Вірю, що нарешті так і буде, й ми наведемо лад у своєму домі.

Вітаю всіх представників місцевого самоврядування Житомирщини й бажаю невичерпної енергії й сили духу у самовідданій праці на благо громади й для розвитку Української держави! Слава Україні!" ‒ зазначив голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"