ВО "Свобода"

ENG

21 листопада 2017
Сидір Кізін: Майдан вистояв неприступною фортецею, змінивши уявлення світу про Україну й українську націю
Сидір Кізін: Майдан вистояв неприступною фортецею, змінивши уявлення світу про Україну й українську націю

День 21 листопада 2013 року став початком Революції Гідності, місяців холодного Майдану, сотень поранених і жертв й при цьому всьому ‒ початком революції свідомості українського суспільства.

Майдан вистояв неприступною фортецею, змінивши уявлення світу про Україну й українську націю, яка, виявилось, все-таки спроможна відстояти власну гідність та проявити неприйняття наявної вседозволеності влади. Нас звинувачували в надмірній терплячості, а ми повстали і здивували весь світ!

Для "Свободи" цей день особливо пам'ятний, адже саме в ті революційні будні, як ніколи, гартувалося свободівське братство. Революція Гідності стала для нас й часом найтяжчих і найболючіших втрат, які ніколи не забути й не пробачити. Подвиг Небесної Сотні породив лицарів, які стали на захист держави від споконвічного ворога.

Майдан відродив в українців відчуття національного солідаризму, окремішності, спільності та унікальності. Революція Гідності навчила змінювати владу, тепер лишилось навчитись її обирати. І прийде час, коли буде вигнано тих злодіїв та вбивць, котрі вміло скористались з жертовності сильних людей задля власного зиску.

Тому й Революція Гідності ще не завершена, вона триватиме до повної перемоги ‒ перемоги над наслідками режиму Януковича та московської агресії.

Українці обов'язково переможуть і здобудуть те, за що боролись ‒ велику Україну, побудовану за принципом справедливості і чесності! Тож до перемоги! Слава Україні!

Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат облради