ВО "Свобода"

ENG

14 грудня 2017
Марію Бовсуновську обрано головою Житомирської міської "Свободи"
Марію Бовсуновську обрано головою Житомирської міської "Свободи"

На конференції Житомирської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" було обрано нового керівника осередку.

Партійне зібрання відбулось за участі очільника обласної організації ВО "Свобода", депутата облради Сидора Кізіна, за поданням якого кандидатом на посаду голови міської організації запропоновано Марію Бовсуновську. Свободівці підтримали таке рішення.

Марія Бовсуновська у своєму виступі перед учасниками конференції зазначила: "У нашій подальшій роботі ми будемо чітко зосереджені на виконанні програми ВО "Свобода" ‒ Програми захисту українців і дотриманні статутних положень партії. Нам необхідно сформувати матеріально й технічно забезпечену організацію та дисципліноване партійне членство, яке зможе тримати ідеологічну лінію в напрямку розвитку міського осередку".

Крім цього, свободівці обрали новий склад комітету міської організації, контрольно-ревізійної комісії та заступників очільниці осередку:

з загальних питань ‒ Олег Бічук;

з юридичних питань ‒ Надія Омелянчук;

з економічних питань ‒ Андрій Умінський;

з національної пам'яті та політичної освіти ‒ Максим Трухній;

з питань молодіжної політики ‒ Леонід Мацієвський.

Біографічна довідка:

Бовсуновська Марія Анатоліївна ‒ член ВО "Свобода" з 2013 року. Заступник Голови Житомирської обласної організації ВО "Свобода" з питань зв'язків з громадськістю.

З 2015 року ‒ викладач української мови за професійним спрямуванням у Європейському університеті. Наразі ‒ аспірант Інституту української мови Національної академії наук України. Заміжня, виховує дитину.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"