ВО "Свобода"

ENG

8 листопада 2017
Радомишльські свободівці провели толоку, прибравши могили жертв Голодомору
Радомишльські свободівці провели толоку, прибравши могили жертв Голодомору

Радомишльські свободівці провели толоку на кладовищі, де поховані жертви Голодомору. Свободівці вже кілька років доглядають за могилами, прибирають, роблять хрести, поминають померлих, залишаючи свічки, хліб та воду.

"Пам'ятаю, як в дитинстві мені бабуся розповідала, що з п'яти її братів та сестер живими залишилося двоє: вона найстарша і Вася наймолодший, інші померли від голоду. Пройшло багато років, але ці спогади досі викликають сльози. Ось такі жертви штучного Голодомору поховані й на Радомишльському центральному кладовищі", ‒ розповіла свободівка Наталія Черняєва.

"Незабаром, 25 листопада, ‒ щорічний національний пам'ятний день ‒ День пам'яті жертв голодоморів. А ми знову ж у центрі міста побачили занедбане кладовище: гори сміття, зламані дерева… Свободівці та наші прихильники провели толоку ‒ прибрали та висадили квіти на могилах. Уже багато років ми доглядаємо ці могили, і, мабуть, не скоро влада візьме в свої руки цю справу ‒ справу, яка входить в її обов'язки", ‒ зазначила свободівка Таїсія Василюк.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"