ВО "Свобода"

ENG

6 листопада 2017
Бердичівські депутати-свободівці проголосували проти преміювання міського голови
Бердичівські депутати-свободівці проголосували проти преміювання міського голови

Депутати-свободівці у Бердичівській міській раді проголосували проти преміювання міського голови, але більшістю голосів рішення було прийнято.

"Населений пункт офіційно визнаний Урядом за показником безробіття та рівня заробітної плати як депресивний. Проте одна з депутатських комісій, яка контролюється партією влади напередодні голосування навіть змінила рівень щомісячного преміювання з 40% до 75%. Таке рішення призведе до додаткових фінансових витрат з міського бюджету в розмірі 100 тисяч гривень", ‒ зазначає свободівець Олексій Побережний.

Тільки одна постійна депутатська комісія соціального захисту, яку очолює свободівець, не дала позитивного рішення в цьому питанні. Аргументи націоналістів на сесії про те, що місто не має зайвих ресурсів для преміювання управління Василя Мазура з командою сприйняте не було.

Олексій Побережний, вражений рівнем жаги збагачення за бюджетний кошт місцевих посадовців, розповів: "На сесії міської ради ми побачили, що люди, які керують нашим містом давно вже переплутали бюджет і власну кишеню. Незмінного протягом більш ніж 15 років міського голову, який впевнено веде наше місто до краху, вирішили ще й винагородити премією. Небачене нахабство та підміна понять нині стала візитною карткою режиму колись славного та відомого міста Бердичева.

Як бачимо, руйнування комунальної системи ЖКГ, екологічні проблеми та безробіття мешканців міста цю місцеву владу цікавить значно менше, ніж особисте збагачення. Під час дебатів головними прихильниками виділення фінансових ресурсів стали директорки шкіл, які за сумісництвом ще й є депутатками від провладної партії".

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"