ВО "Свобода"

ENG

23-24 серпня 2017
Бердичівські свободівці провели інформаційну вікторину "Мій прапор ‒ моя свобода"
Бердичівські свободівці провели інформаційну вікторину "Мій прапор ‒ моя свобода"

23 серпня 2017 року, в День Прапора та до Дня незалежності України, в Бердичеві свободівці провели інформаційну вікторину "Мій прапор ‒ моя свобода".

Націоналісти активно спілкувалися з бердичівцями як в агітаційних наметах, так і просто на вулицях рідного міста. Питаннями вікторини були події та дати української національної пам'яті. Тим, хто знав відповіді на усі запитання, свободівці дарували великий стяг України для розміщення на будинках.

Депутат міської ради, свободівець Анатолій Кривушин розповів: "Метою нашого заходу було не лише дати можливість розмістити в цей день український стяг на своєму помешканні, позицінуючи гордість приналежності до своєї нації, а й нагадати людям, як виборювали незалежність держави сини України багатьох поколінь, і за що воюють наші хлопці на сході зараз. Ми маємо цінувати нашу державність та будувати країну разом. Повинні цінувати кожне віддане життя й пам'ятати Героїв".

Слова подяки за допомогу в проведенні акції бердичівські свободівці висловили голові Житомирського обласного осередку ВО "Свобода" Сидору Кізіну та магазину "Транзит-С".

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"