ВО "Свобода"

ENG

2 серпня 2017
Сидір Кізін: Ви завжди залишаєтесь вірними своєму гаслу та життєвому принципу: ʺНіхто, крім нас!ʺ
Сидір Кізін: Ви завжди залишаєтесь вірними своєму гаслу та життєвому принципу: ʺНіхто, крім нас!ʺ

Щороку 2 серпня Україна відзначає День Високомобільних десантних військ. Нині ‒ вже 25-ту річницю створення ВДВ і аеромобільних військ Збройних сил України.

У цей день українці вітають своїх шляхетних лицарів і, вшановуючи, ніколи не забудуть полеглих у боях за Україну. Адже саме повітряно-десантні війська житомирської 95-ї аеромобільної бригади стали на захист Батьківщини, коли на сході країни розпочалась війна.

Висока мобільність і здатність виконувати найскладніші завдання, професіоналізм і самовідданість ‒ це те, що завжди було і є притаманним нашим десантним військам.

Перебуваючи в постійній бойовій готовності, Ви є ключовою ланкою оборони та найбільш кваліфікованими й боєздатними підрозділами Збройних Сил України, які здатні виконувати будь-яке завдання в будь-яких умовах.

Уся Україна, особливо Житомир, пишається Вами, ‒ патріотами та професіоналами своєї справи! Ви завжди залишаєтесь вірними своєму гаслу та життєвому принципу: "Ніхто, крім нас!". Адже ніхто, крім Героїв-захисників, не зупинить агресора.

Нехай майстерність і добірність високомобільних військ зростають разом із міццю українського війська та держави!

Мирного неба над головою, міцного здоров'я Вам і Вашим родинам! Нехай хоробрість і мужність у серці завжди зберігається, сила духу ніколи не покидає Ваших тіл, а всі польоти на благо країни будуть увінчані успіхом! З Днем Високомобільних десантних військ! Слава Україні!

Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат облради