ВО "Свобода"

ENG

27 липня 2017
За пропозицією фракції ВО "Свобода" депутати облради висловили недовіру керівництву Держгеокадастру
За пропозицією фракції ВО "Свобода" депутати облради висловили недовіру керівництву Держгеокадастру

27 липня 2017 року на сесії Житомирської обласної ради депутати розглянули питання про скасування рішення облради щодо виділення землі монастирю Московського патріархату, ініційоване фракцією ВО "Свобода". Проте рішення не знайшло підтримки серед депутатів.

"Тим рішенням на минулій сесії депутати облради фактично легалізували захоплення землі й самовільне будівництво. Якби будь-який громадянин чи юридична особа зробила подібне, була б порушена кримінальна справа за статтею "Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво". У той же день до Чоповицької селищної ради було подано 77 заяв від осіб, які тимчасово проживають у монастирі, про виділення їм земельних ділянок для ведення господарства. Звичайно, це збурило громаду.

Наша фракція ініціювала перегляд цього питання, і нас підтримали колеги з фракцій Радикальної партії та Самопомочі. Тому це звернення трьох фракцій.

Зауважую, це не просто несприйняття Московського патріархату, це і вимоги законодавства. Ми не маємо такими рішеннями спонукати людей до самовільних захоплень земель, ми маємо дотримуватись закону, адже він один для всіх", - наголосив голова фракції ВО "Свобода" Сидір Кізін.

За пропозицією Сидора Кізіна депутати облради висловили недовіру керівництву Держгеокадастру.

"За сприяння Держгеокадастру відбувається земельний дерибан. Настав час провести розслідування діяльності Держгеокадастру з виділення земель Житомирської області.

Крім цього, вимагаємо звільнення в.о. керівника Держгеокадастру в Житомирській області. Після прийняття рішення Чоповицької селищної ради про недоцільність видачі дозволів на виділення земель Держгеокадастр видав накази щодо нових ділянок (63 звернення) "тимчасовим мешканцям" монастиря Московського патріархату", - зазначив Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"