ВО "Свобода"

ENG

24 липня 2017
Сидір Кізін пропонує скасувати рішення про виділення землі монастирю Московського патріархату
Сидір Кізін пропонує скасувати рішення про виділення землі монастирю Московського патріархату

24 липня 2017 року на засіданні президії Житомирської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Сидір Кізін вніс пропозицію про скасування рішення про виділення землі монастирю Московського патріархату.

Нагадаємо, що на сесії облради 25 травня 2017 року було підтримано рішення про надання дозволу Ставропігійському жіночому монастирю УПЦ МП на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які перебувають у користуванні дочірнього підприємства "Малинський лісгосп АПК" та дочірнього підприємства "Коростишівський лісгосп АПК" Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства "Житомироблагроліс".

"Тоді фракція ВО "Свобода" виступила проти надання цього дозволу монастирю Московського патріархату, проте рішення було ухвалено голосами Опоблоку, БПП та Батьківщини.

У цей же день до Чоповицької об'єднаної територіальної громади надійшли звернення Держгеокадастру щодо виділення додатково 77 земельних ділянок на ведення ОСГ від осіб, тимчасово зареєстрованих у вказаному монастирі.

Тобто обласна рада, прийнявши рішення про узаконення самовільного захоплення земель та будівництва, яке здійснював монастир Московського патріархату, фактично дала зелене світло на захоплення нових земель на території Малинського району.

Ми не можемо залишити все, як є.

Адже питання стосовно узаконення цих дій було розглянуте усупереч волі місцевої громади, яка до забудовників ставиться як до загарбників.

Про який Московський патріархат може йти мова на третьому році війни?", - зазначив голова Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін.

Звернення фракції ВО "Свобода" підтримане також фракціями РПЛ та Самопомочі. Проект рішення винесений до порядку денного сесії обласної ради на 27 липня 2017 року.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"