ВО "Свобода"

ENG

21 липня 2017
Комісія Сидора Кізіна відмовила поліції у придбанні спецавтомобіля за 900 тисяч гривень
Комісія Сидора Кізіна відмовила поліції у придбанні спецавтомобіля за 900 тисяч гривень

21 липня 2017 року відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності, яку очолює голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін.

Члени комісії не підтримали звернення Головного управління Національної поліції в Житомирській області про придбання автомобіля за 900 тисяч гривень для контролю за масовими заходами.

"Ми завжди йдемо назустріч і допомагаємо житомирській поліції. Проте вважаємо, що зараз є більш важливі питання, які потребують фінансування, а не придбання автомобіля для контролю за масовими заходами",- зазначив Сидір Кізін.

Окрім цього, на засіданні рекомендували голові Житомирської облради створити комісію та провести службове розслідування щодо директора обласної філармонії.

"Та інформація про конфлікт керівника обласної філармонії з колективом і ті факти, які ми почули сьогодні на комісії, вже стали відомими широкому загалу та в ЗМІ. Все це говорить про те, що в цій ситуації необхідно провести розслідування щодо керівника комунальної установи та врешті-решт розставити крапки над ʺіʺ", - додав голова комісії.

Для довідки:

Спецавтомобіль, який хотіли купити, передбачає наявність пристроїв для фото-, відеофіксації й прослуховування.

У листопаді 2013 року свободівці під час Євромайдану на Європейській площі у Києві виявили підозріле авто з ʺпрослушкоюʺ.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"