ВО "Свобода"

ENG

10 липня 2017
Радомишльські волонтери-свободівці відправили допомогу бійцям на схід
Радомишльські волонтери-свободівці відправили допомогу бійцям на схід

Радомишльські свободівці відправили волонтерську допомогу бійцям у зону російсько-української війни.

Допомога, зібрана жителями міста й району
Допомога, зібрана жителями міста й району

"Початок збору всього необхідного був розпочатий в кінці червня. І вже в суботу наш бойовий волонтерський екіпаж вирушив у дорогу на схід в сорок першу поїздку. Загрузили все, що спромоглися гуртом зібрати для наших вояків. Деякі речі "полетіли" на другий поверх. Команді Олександра Таргонського з Валерієм та Петром ‒ їхати без сніданку, обіду і вечері, а нам лишається одне ‒ чекати. Тож з Богом! І радомишляни, я від вас у захваті! Ця країна ‒ не переможна!", ‒ наголосила свободівка-волонтерка Таїсія Василюк.

До збору допомоги долучились усі небайдужі жителі міста Радомишль і району. Окрім продуктів харчування, на схід відправили одяг, взуття, засоби особистої гігієни й побутової хімії, медикаменти, інструменти (викрутки, ключі, хомути).

Під час завантаження допомоги
Під час завантаження допомоги

"Все, що зібрано, упакували в коробки, мішки, пакети, підписали й прикрасили. Стомились трохи, але радісно від того, що дуже скоро у хлопців на війні буде невеличке свято, тому втому, як рукою знімає. За цей час, що збираємо допомогу, ми отримали "шквал почуттів", звичайно, приємних більше. Люди, ви ще раз доказали, що Україна була, є і буде завдяки вам і нашим воякам, які захищають її. Всім, хто відгукнувся на прохання про допомогу, я бажаю міцного здоров'я й миру в нашій прекрасній країні. У нас з вами все буде добре, все буде Україна!", ‒ зазначає свободівка Наталія Черняєва.

Під час упакування волонтерської допомоги
Під час упакування волонтерської допомоги

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"