ВО "Свобода"

ENG

28 червня 2017
Урочистим ходом і покладанням квітів житомирці відзначили День Конституції
Урочистим ходом і покладанням квітів житомирці відзначили День Конституції

28 червня 2017 року житомирці відзначили День Конституції покладанням квітів до пам'ятників та меморіальних дошок у центрі міста.

Урочистим ходом люди пройшли вулицею Великою Бердичівською від пам'ятника Тарасові Шевченку, зупиняючись біля погруддя Івана Франка, меморіальних знаків В'ячеславу Чорноволу та Михайлу Грушевському, до майдану Корольова.

На майдані Корольова житомирці біля дошки Небесній Сотні вшанували пам'ять загиблих і спільно із фольклорним ансамблем національного обряду "Родослав" виконали гімн України.

"Сьогодні в Житомирі ми бачимо не зовсім традиційне відзначення 21-ої річниці Основного Закону ‒ Конституції України. Покладання квітів супроводжується літературно-музичними композиціями. Пізніше на нас чекає лекторіум просто неба й ще багато іншого.

Кожен громадянин нашої країни чітко усвідомлює, що Конституція має неабияке значення, адже в ній описується найголовніше ‒ його права, свободи та обов'язки. Цей державний документ наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, її честі й гідності, недоторканності та безпеки", ‒ зазначив голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"