ВО "Свобода"

ENG

26 червня 2017
На своєму творчому звіті Геннадій Махорін вручив премію імені Миколи Нечипоренка
На своєму творчому звіті Геннадій Махорін вручив премію імені Миколи Нечипоренка

Творчий звіт, приурочений 30-літтю педагогічної діяльності, провів викладач, історик, краєзнавець, депутат-свободівець Геннадій Махорін.

Неординарний формат зустрічі з піснями та віршами зібрав поруч людей, які були і є причетними до становлення Геннадія Махоріна як педагога й науковця.

"У мене були хороші вчителі, які дали мені наснагу й приклад зайняття краєзнавством Ружинщини, Житомирщини. Завдяки їм сформувався мій характер. І саме вони визначили вибір моєї професії вчителя.

Навчався я в оточенні талановитих людей, що теж вплинуло і сформувало творчий підхід в роботі. Тому сьогодні я дякую усім своїм вчителям, викладачам, друзям, побратимам, колегам за їх участь у моєму житті", ‒ зазначив науковець.

Під час заходу Геннадій Махорін вручив започатковану ним премію імені Миколи Нечипоренка "За продовження славних традицій кобзарського мистецтва" Оксані Степанюк.

"Оксана Степанюк ‒ вихованка Миколи Нечипоренка, яка закінчила музичне училище імені Віктора Косенка, Київську консерваторію. Потім їй запропонували роботу в Токіо. І нині вона ‒ провідна співачка Токійської опери. Співає українською у супроводі бандури і японською мовами. Зрозуміло, що вона зараз у Японії, але грамоту й премію я обов'язково згодом їй передам. А Світлана Ніконорова - наш золотий голос і душа, яка теж продовжує традиції кобзарського мистецтва й зачаровує своєю музикою й співом усіх, і в Україні, і поза її межами.

28 червня виповнилося б 80 років Миколі Нечипоренку ‒ заслуженому працівнику культури України, лауреату премії імені Івана Огієнка, видатному бандуристові, нашому земляку. Він був унікальною людиною, педагогом, який виховав понад 50 учасників-переможців всеукраїнських, міжнародних конкурсів. Тому в знак пам'яті про цю велику людину, старшого друга була започаткована ця премія", ‒ розповів Геннадій Махорін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"