ВО "Свобода"

ENG

10-11 червня 2017
Депутати-свободівці проводять прийом громадян під відкритим небом
Депутати-свободівці проводять прийом громадян під відкритим небом

11 червня 2017 року в Житомирі під час розповсюдження партійної преси провів прийом громадян свободівець, депутат Корольовської районної ради Максим Трухній.

"Разом із дружиною й сином поспілкувались із житомирянами, роздали свободівські газети. Найбільш болюче питання для людей ‒ тарифи й ціни на продукти.

Також і не оминають містяни тему законопроекту медичної реформи. Зійшлись на тому, що й свого часу уряд Януковича-Азарова вже здійснював свої сумнівні експерименти, ʺоптимізуючиʺ медичні заклади в кількох областях України. Теперішня влада йде практично тим же шляхом. Але тепер свою неспроможність та корумпованість прикриває ось такими реформами. Ми не вважаємо, що нинішня система в медицині є хорошою. Вона погана! Але замість того, щоби її виправити, пропонується створити іншу погану систему", ‒ розповів Максим Трухній.

Окрім цього, в суботу, 10 червня 2017 року, прийом громадян просто неба відбувся й у Коростишеві. З мешканцями міста й району спілкувалась голова депутатської фракції ВО "Свобода" Коростишівської районної ради Надія Заглада.

"Прийоми в партійному наметі ми проводимо щосуботи. Такі відкриті зустрічі необхідні для ефективнішого та якнайшвидшого розв'язання проблем виборців, які ми намагаємось вирішувати за допомогою наших націоналістичних фракцій в місцевих радах", ‒ зазначила Надія Заглада.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"