ВО "Свобода"

ENG

6 червня 2017
Привітання Сидора Кізіна з Днем журналіста
Привітання Сидора Кізіна з Днем журналіста

Дорогі журналісти!

Кожен з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення, своїми пристрасними і правдивими словами породжує у людях віру, вселяє надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних змін у житті.

У час складних випробувань, крізь які проходить наша країна, ви день за днем, занурюючись у вирій подій, першими дізнатесь про їхній перебіг, створюєте об'єктивну картину нашого життя і на шпальтах газет та журналів, і в ефірі радіо- та телепередач, і на сторінках інтернет-видань.

Для України ваша професія є визначною, адже свобода, у якій ви працюєте, цілком відображає стан дотримання прав і свобод у всьому суспільстві.

Нині саме ви маєте вчити інших бути вільними і чесними: і політиків, і чиновників, і суддів, і простих громадян. Адже здобувши свободу слова, Україна має нарешті почати розуміти її сутність.

Засвідчую вам свою повагу та підтримку. Нехай ваше професійне зростання ніколи не зупиняється, а рівень доходів дозволяє працювати чесно. Наснаги вам, мільйонів прихильників та читачів, змін лише на краще і, звичайно, простого людського щастя!

Голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради