ВО "Свобода"

ENG

1 червня 2017
Сидір Кізін: Нехай увесь світ розквітає від дитячих усмішок!
Сидір Кізін: Нехай увесь світ розквітає від дитячих усмішок!

Дорогі діти, ви є майбутнім нашої держави, яка вже багато років торує собі шлях до незалежності, особливо нині, коли її кращі сини і доньки прагнуть здобути перемогу в боротьбі з ворогом.

Тож наполегливо оволодівайте знаннями, розвивайте свої здібності, щоби долучитись до цих перемог і стати гідними українцями й українками, громадянами тієї країни, яка намагається разом з нами щодня ставати кращою.

Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, а батьки та рідна держава будуть пишатися вами. Впевнений, що ви здатні змінити на краще власне майбутнє!

Будьте наполегливими у всіх своїх починаннях! Пам'ятайте: ви ‒ батьківська гордість, і, куди б не вели вас стежки, поруч з вами завжди буде материнська любов та батьківська підтримка.

У цей святковий день бажаю дорослим, щоб вони були прикладом для своїх дітей. Важливо, щоби кожен хлопчик і дівчинка щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече. Хочу, аби наші сини й доньки знали, що ми їх дуже любимо і хочемо в майбутньому бачити здоровими, розумними, мудрими! Щоби їх очі сяяли від радості й добра!

Маленькі друзі, мирного неба вам, сонця й здійснення мрій! Нехай увесь світ розквітає від ваших усмішок!

Будьте щасливими на своїй, Богом даній землі!

Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради