ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Сидір Кізін: Чуднівщина ‒ моя мала батьківщина
Сидір Кізін: Чуднівщина ‒ моя мала батьківщина

За зверненням очільника Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", голови фракції ВО "Свобода" в обласній раді Сидора Кізіна було виділено кошти на загальноосвітні школи та лікарні Чуднівського району.

У своїй депутатській діяльності свободівець відводить одне з чільних місць освітнім та медичним закладам.

"Чуднівщина ‒ моя мала батьківщина. Моя мати, дід, прадіди родом з села Великі Коровинці Чуднівського району. Тому я ніколи не поривав зв'язків з цим краєм. Адже Чуднів і Житомирщина для мене рідні, і їх проблеми мені справді болять.

Коли до мене звернувся депутат Чуднівської міської ради, голова Чуднівського осередку "Свободи" Сергій Козачок з проханням посприяти у виділенні коштів на лікарні та школи району, відразу почав працювати в цьому напрямку. На жаль, останнім часом реформи в освіті хтось хоче звести до скорочення фінансування лікарень та шкіл. Ми у "Свободі" вважаємо інакше: медицина й освіта ‒ ті галузі, від яких залежить наше майбутнє, майбутнє наших дітей", ‒ наголошує голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат облради Сидір Кізін.

За зверненням Сидора Кізіна було виділено кошти на придбання плазмового телевізора в Дідковецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, придбання посуду та кухонної техніки для їдальні Великокоровинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, заміну старих вікон на пластикові в Чуднівській центральній районній лікарні, а також на придбання спортивного майданчика для Чуднівської загальноосвітньої школи №2.

"Робота депутата полягає не лише у відвідуванні сесій місцевої ради, ‒ найбільше часу та зусиль потребує робота з громадянами, які чи не щодня звертаються зі своїми проблемами. Депутати-свободівці вирізняються тим, що у найшвидші терміни намагаються знайти вирішення різноманітних завдань. Вдячний Сидору Кізіну, що оперативно відгукнувся на моє прохання. Таким чином, невеликими кроками ми рухаємось до великих змін у громаді й країні загалом", ‒ зазначає очільник Чуднівської районної організації ВО "Свобода", депутат міськради Сергій Козачок.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"