ВО "Свобода"

ENG

15 травня 2017
Сидір Кізін нагородив преміями кращих знавців історії та права
Сидір Кізін нагородив преміями кращих знавців історії та права

15 травня 2017 року очільник Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін нагородив преміями кращих знавців історії та права, призерів олімпіад різних рівнів, учнів міської гуманітарної гімназії № 23.

Преміювання відбулось під час святкового дійства, присвяченого обдарованим вихованцям закладу.

"Ви ‒ наше майбутнє. Особливо ті, хто не просто ходить навчатись, бо так нібито треба, а хто проявляє ініціативу й бере участь в олімпіадах і перемагає у них. Це ті, хто розуміє, що їхнє майбутнє ‒ в їхніх руках.

Саме такою активною позицією ви маєте досягнути всього, чого бажаєте і прагнете. І, можливо, через 15-20 років ми побачимо, як ті, хто зараз в цьому залі, очолили місто, область, стали видатними діячами, бізнесменами, людьми, які рухають нашу країну вперед.

Кожному з вас бажаю гарно закінчити навчання. Адже це лише початок для майбутнього славного поступу. Хочу, щоб ви повернулись через деякий час в нашу гімназію і виступили перед своїми наступниками, надихнувши їх на нові звершення.

Перемагайте і прославляйте рідний заклад, наше місто й область! Успіхів усім!", ‒ привітав учнів гімназії голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат облради Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"