ВО "Свобода"

ENG

12 травня 2017
У Попільні після втручання "Свободи" вивезли із селища бочки з отрутохімікатами
У Попільні після втручання "Свободи" вивезли із селища бочки з отрутохімікатами

12 травня 2017 року в смт Попільня після втручання місцевого районного осередку ВО "Свобода" з селища було вивезено бочки з отрутохімікатами, які довгий час зберігались у покинутій будівлі за кладовищем.

За кількасот метрів від цього місця знаходиться свердловина із водою, яка постачається в житлові будинки. Як з'ясувалось, ці бочки ‒ це залишки хімікатів, звезених кілька років тому з усього району в рамках державної програми утилізації. Раніше вони зберігались на хімскладі, проте коли попільнянський підприємець купив це приміщення, то перевіз їх звідти за кладовище селища.

"Ми ясно дали зрозуміти, що ніхто не сидітиме склавши руки, якщо ці бочки не вивезуть. Можна лише уявити, що було б, якби ця отрута проникла в ґрунт та повітря!

Як стало нам відомо, бочки з отрутохімікатами вивезли кудись у ліс, що теж не вирішує проблеми. Лишилась там у будівлі ще цегла, наскрізь просякнута отруйними речовинами. У сонячний день хімічні випари доноситься до наших будинків. Ми, а особливо наші діти й внуки, маємо право на чисте довкілля! Якщо ця проблема не вирішиться в повному обсязі ‒ громада мовчати точно не буде", ‒ зазначає свободівка Зоя Ременюк.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"