ВО "Свобода"

ENG

8 травня 2017
Житомирські свободівці вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні
Житомирські свободівці вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

8 травня 2017 року, в День пам'яті та примирення, свободівці спільно із громадськістю міста вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні й новітніх українських героїв.

Після молебню житомирці пройшли колоною до Монументу Слави, де відбувся мітинг.

"У цей день ми маємо вшановувати всіх загиблих тоді українців і пам'ятати їх, щоб розуміти, якою буде далі наша Україна ‒ самостійною чи під впливом агресорів. Ми повинні гуртуватись і примиритись перш за все між собою, щоб діяти злагоджено в напрямку відстоювання самостійної української держави. І не парадами чи гучними концертами потрібно відзначати річницю, а саме молитвою і спогадами про своїх близьких, які брали участь у тій війні. Тому вшануймо всіх загиблих українців хвилиною мовчання", ‒ зазначив свободівець, депутат міськради Олег Черняхович.

"Чотири чи п'ять років тому говорили, що немає ніякої перемоги. Адже що ж тоді відбулось: комуністична ідеологія перемогла нацистську ідеологію. І тоді Україна, певно, що програла в тій війні. День 8 травня ‒ це день жалоби для нас усіх.

Проте ми продовжуємо і надалі боротись, бо ще остаточно не перемогли. Колись Філарет казав, що може бути мир і не з перемогою, а й під окупацією. Але нам потрібен мир з перемогою, якої я нам усім бажаю. Слава нації!", ‒ додав депутат-свободівець Віктор Брокарєв.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"