ВО "Свобода"

ENG

26 квітня 2017
На Житомирщині створено осередок об'єднання українок "Яворина"
На Житомирщині створено осередок об'єднання українок "Яворина"

26 квітня 2017 року в приміщенні Дому української культури відбулися установчі збори зі створення Житомирського обласного осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" за участі голови об'єднання Ірини Сех.

Очільниця "яворинок" розповіла, що за два роки існування руху він об'єднав тисячі жінок, які прагнуть не лише до саморозвитку, а й готові допомагати іншим.

"Хто, як не жінка, найбільш піклується про наше майбутнє. Саме вони, жінки, як показує історія, в найактивніший час боротьби об'єднуються, адже хочуть бути корисними.

"Яворина" у першу чергу має на меті допомогти тим людям, які опинилися у тяжких життєвих обставинах, допомогти чоловікам, які сьогодні на фронті, та бути їхнім надійним тилом. Також мають допомогти тим дітям, стареньким, яким немає кому допомагати. Насправді, жінки ‒ велика сила, і коли вони об'єднуються, то можуть гори перевернути", ‒ наголосила голова Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" Ірина Сех.

На зборах було обрано голову обласної організації та окреслено найближчі плани "яворинок" Житомирщини. За пропозицією делегатів на посаду очільниці Житомирського осередку "Яворини" було обрано Людмилу Шуневич.

"Основна мета ‒ це розбудова сильної держави на основі соціальної та національної рівності. Організація жінок у таку потужну платформу для використання їх вмінь, навичок, знань, фахових здібностей ‒ вона для того, щоб направляти їх у правильне русло", ‒ ділиться голова Житомирського обласного осередку Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина", депутат Коростишівської міської ради, свободівка Людмила Шуневич.

"Яворинок" прийшов підтримати й очільник Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Сидір Кізін.

"Кожна із вас ‒ це совість нашої поліської землі. І кожен у своїй сфері діяльності може зробити дуже багато для нашої української справи. "Свобода" буде активно сприяти діяльності "Яворини" на Житомирщині. "Яворина" ‒ це і спортивні жіночі товариства, і ініціативи за здоровий спосіб життя, і художні, і творчі. Також екологічний напрямок, який дуже важливий, адже Житомирщина має величезні природні багатства, однак вони використовуються не на користь простих українців. Дуже багато однопартійок увійшло до цієї організації.

Така суміш молодості та досвіду якраз є тією силою, яка приводить до результату. Тому запрошую жінок долучитися до організації", ‒ зазначив голова фракції ВО "Свобода" у Житомирській обласній раді Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"