ВО "Свобода"

ENG

6 квітня 2017
Депутати Житомирської облради вимагають скасувати абонплату за газ
Депутати Житомирської облради вимагають скасувати абонплату за газ

6 квітня 2017 року на черговій сесії Житомирської обласної ради фракція ВО "Свобода" спільно з іншими фракціями проголосувала за звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, щодо відміни абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

"Ми обурені черговим проявом антинародної політики влади, яка з 1 квітня ініціювала встановлення абонплати за газ для населення та суб'єктів господарювання, що може привести до значного зростання вартості комунальних послуг. Вважаємо такий крок новою спробою уряду обслужити інтереси олігархів за рахунок українців. Системна антисоціальна діяльність уряду привела до зубожіння велику кількість українців і загрожує національній безпеці.

І те, що влада поки що призупинила рішення щодо абонплати за газ, зовсім не означає що воно буде скасоване. Тому ми не маємо дати їм нагоди вкотре обманути й обікрасти людей!", ‒ зазначив очільник Житомирського обласного осередку ВО "Свобода", голова фракції ВО "Свобода" обласної ради Сидір Кізін.

Результати голосування
Результати голосування

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"