ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
Чуднівські свободівці опікуються бібліотеками й школами міста
Чуднівські свободівці опікуються бібліотеками й школами міста

Свободівець, депутат Чуднівської міської ради Сергій Козачок зробив безкоштовний ремонт у приміщенні місцевої районної бібліотеки в кімнаті, де незабаром буде Центр інформаційних послуг.

"Після подарованого для Центру інформаційних послуг чуднівськими свободівцями комп'ютера я вирішив ще посприяти і у ремонті приміщення Центру, відвідувачі якого повинні відчувати себе комфортно і зручно, у гарній обстановці", ‒ розповів Сергій Козачок.

Окрім цього, за зверненням свободівця на сесії міської ради було прийнято рішення надати субвенцію на придбання парт, стільців, шкільної дошки, вчительського стола у клас хімії Чуднівської загальноосвітньої школи в сумі 20 тисяч гривень.

"Після звернення директора та педагогічного колективу школи з проблемами, які є в навчальному закладі, а саме: жахливий стан шкільних меблів у класах фізики та хімії, незадовільний стан парт і стільців в інших класах, непридатні для використання шкільні дошки, відсутність сучасного комп'ютерного класу, принтерів, проектору, ‒ чуднівські свободівці вирішили докласти максимум зусиль, щоб допомогти у вирішенні цих проблем. Також для техперсоналу школи власним коштом свободівців було закуплено відра, віники, граблі, миючі засоби, спец рукавиці", ‒ зазначив Сергій Козачок.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"