ВО "Свобода"

ENG

8 березня 2017
Свободівець Олексій Побережний увійшов до складу наглядової ради Бердичівського медколеджу
Свободівець Олексій Побережний увійшов до складу наглядової ради Бердичівського медколеджу

Депутат Бердичівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олексій Побережний увійшов до складу наглядової ради Бердичівського медичного коледжу. Відповідне розпорядження було підписане головою Житомирської обласної ради та головою облдержадміністрації 3 березня 2017 року.

Олексій Побережний впевнений, що створення наглядової ради в комунальному закладі дозволить вирішити хронічні проблеми пов'язані з його керівництвом: "Освітній заклад кілька років поспіль систематично опиняється в центрі скандалів через одіозного директора, а громада довгий час вимагає його звільнення. Очевидно, що першочергово необхідно буде вивчити питання використання так званих благодійних внесків та реального спрямуванням значних коштів, які виділяла держава на цей заклад. Окрім того, факти свавілля, які неодноразово тут були виявлені мають бути викорінені та не допущені в майбутньому. Безумовно, це буде нелегке завдання, проте інтереси громади для мене є визначальними".

Окрім того, свободівець очолює постійну депутатську комісію охорони здоров'я, освіти, культури та соціального захисту, спорту, туризму, молодіжної політики в Бердичівській міській раді.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"