ВО "Свобода"

ENG

2 березня 2017
Депутат-свободівець вимагає перевірити чиновників на "зацікавленість" у транспортних проблемах Бердичева
Депутат-свободівець вимагає перевірити чиновників на "зацікавленість" у транспортних проблемах Бердичева

Депутат Бердичівської міської ради, свободівець Олексій Побережний ініціював ще на початку каденції розгляд питання щодо систематичних порушень перевізниками графіків руху маршруток.

Часто містяни взагалі позбавлені можливості дістатися на роботу з віддалених від центру міста мікрорайонів. Інші депутати також почали активно готувати подібні звернення, тому що проблема нагальна і спільна.

Натомість протягом більше ніж року проблема не вирішується.

Внаслідок порушення умов перевезення населення в громадському транспорті свободівець просить провести внутрішнє розслідування щодо ефективності, вмотивованості і зацікавленості працівників виконавчого комітету Бердичівської міської ради, які відповідають за вирішення цього питання.

Олексій Побережний впевнений, що варто в такому випадку ставити питання відповідності самих службовців: "Сьогодні ми бачимо, що проблема системна і породжена вона недолугими чиновниками. Тут може бути багато причин, можливо хтось з працівників виконкому ґрунтовно зацікавлений в такому стані речей, можливо комусь не вистачає мотивації навести лад, але міський голова має визначитись: або він покриває несумлінних перевізників, або має визнати некомпетентність своєї команди в цьому питанні. Ситуація, коли кілька тисяч бердичівлян щодня не мають змоги на території свого рідного міста дістатися до роботи, не прийнятна і має бути вирішена".

Крім того, свободівець у запиті, оголошеному на сесії міської ради, вимагає від міського голови застосування жорстких санкцій проти порушників.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"