ВО "Свобода"

ENG

26 лютого 2016
Свободівці Житомирщини відвідали бійців у найгарячіших місцях Донбасу
Свободівці Житомирщини відвідали бійців у найгарячіших місцях Донбасу

26 лютого 2016 року свободівці із Житомира, Новоград-Волинського та Попільні особисто доправили допомогу військовим на Донбас.

Волонтери відвідали бійців у найгарячіших точках Донбасу - Мар'їнці, Єлизаветівці, Кураховому, Маріуполі.

"Цією поїздкою ми розпочали третій десяток наших виїздів з допомогою на Донбас. З такою волонтерською командою, з якою проїхали більшу частину поїздок, нічого не страшно. Цього разу подолали 2, 5 тис. км. Побачились із нашими побратимами. Так, зараз обороняють кордони нашої країни чотири керівники свободівських районних організацій: Володимир Удовенко з Попільні, Володимир Левченко з Овруча, Микола Тулісов із Баранівки й Олександр Захарчук із Новограда-Волинського. Володимир Удовенко, до речі, вже восьмий місяць є командиром взводу зі званням рядового. Вищого звання досі не отримав, хоча виконує всі свої обов'язки добросовісно та якісно.

Завезли бійцям подарунки, теплі речі, продукти харчування, медикаменти та инше. Вдячні усім, хто долучився до збору, особливо Наталії Черняєвій з Радомишля й Сидору Кізіну за надану допомогу в отриманні пального.

Проблеми у бійців ті, що й завжди. Зараз йдуть обстріли. Проте хлопці з гарним настроєм, бойовим духом і чекають лише команди "вперед", якої, зрозуміло, що й не чути", - зазначає волонтер, заступник голови Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат обласної ради Максим Вілівчук.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"​