ВО "Свобода"

ENG

3 лютого 2016
Олег Черняхович: Нашим обов'язком є повернення вулицям Житомира історичних назв та імен видатних українських особистостей
Олег Черняхович: Нашим обов'язком є повернення вулицям Житомира історичних назв та імен видатних українських особистостей

3 лютого 2016 року на засіданні комісії з питань перейменування вулиць, яку очолює депутат-свободівець Олег Черняхович, було проголосовано за перейменування чотирьох вулиць і парку.

Вулицю Будьоного пропонують перейменувати на вулицю Івана Сірка, вулицю Ворошилова - на вулицю Петра Калнишевського, вулицю Пролетарську - на вулицю скульптора Олішкевича, провулок Піонерських таборів - на провулок Щенявських. Парк культури та відпочинку ім. Юрія Гагаріна планують перейменувати на Шодуарівський.

"Сьогодні на засіданні було проголосовано саме за такі зміни. На доопрацювання комісії відправили питання про перейменування вулиць Щорса, Мануїльського та провулку Цюрюпи. Це лише початок нашої роботи. Вважаю, що нашим обов'язком є повернення вулицям Житомира історичних назв, імен видатних особистостей в історії нашої держави", - зазначив голова комісії, депутат-свободівець Олег Черняхович.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"