ВО "Свобода"

ENG

2 лютого 2016
Юрій Ковалінський: На карті Олевська мають бути українські, а не совєцькі назви
Юрій Ковалінський: На карті Олевська мають бути українські, а не совєцькі назви

2 лютого 2016 року в Олевську відбулося засідання комісії міськради з питань декомунізації найменувань і перейменувань вулиць, провулків та інших об'єктів міста, яку очолює депутат-свободівець Юрій Ковалінський.

"Український інститут національної пам'яті оприлюднив список людей, чия діяльність підпадає під дію законів про декомунізацію, і тому вулиці з їхніми іменами має бути перейменовано. Всього під перейменування підпадають 20 вулиць і провулків. Сподіваюся, що незабаром вулиці Жовтнева, Комсомольська, Радгоспна, Щорса, Суворова, Чкалова, Московська та багато инших отримають нові назви. Совєцькі топоніми мають зникнути з карти міста, а на їхньому місці з'явитися українські", - зазначив голова комісії Юрій Ковалінський.

Крім цього, 22 лютого о 16:00 в приміщенні Олевського центру художньо-естетичної творчости учнівської молоді відбудеться громадське обговорення щодо перейменування вулиць міста.

"Під час засідання комісії вирішили пропонувати не одну, а декілька назв для перейменування, щоб у людей був вибір. У жителів вулиць ще є час запропонувати свою назву", - додає Юрій Ковалінський.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"