ВО "Свобода"

ENG

4 січня 2016
Сидір Кізін: "Ніхто з житомирян зараз не застрахований від потрапляння під чергові "розбірки" навколо кондитерської фабрики"
Сидір Кізін: "Ніхто з житомирян зараз не застрахований від потрапляння під чергові "розбірки" навколо кондитерської фабрики"

4 січня 2016 року відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльности, місцевого самоврядування, законности, правопорядку та антикорупційної діяльности. За ініціативою голови комісії, свободівця Сидора Кізіна було розглянуто питання щодо масового порушення громадського порядку з 30 грудня 2015 року до 3 січня 2016 року в місті Житомир у зв'язку з конфліктом навколо Житомирської кондитерської фабрики.

На засіданні були присутні голова Наглядової ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко, в.о. директора ЗАТ "Житомирські ласощі" Олександр Рогаль, перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма, перший заступник голови Житомирської ОДА Геннадій Дмитренко, т. в.о. міського голови Олексій Ясюнецький, представники Головного управління Національної поліції в Житомирській області, Служби безпеки України в Житомирській області, громадськости міста та ЗМІ.

Під час розгляду питань було заслуханіо сторони конфлікту, представників влади, правоохоронних органів та громадськости. Члени комісії дійшли висновку про необхідність негайного врегулювання конфлікту шляхом перемовин та недопущення силового протистояння, що загрожує масовими порушеннями громадського порядку, життю та здоров'ю громадян.

"У результаті засідання комісія вирішила звернутися до голови Національної поліції України Хатії Деканоїдзе з вимогою недопущення масового порушення громадського порядку в місті Житомир у зв'язку з подіями довкола Житомирської кондитерської фабрики. Крім цього, також звернутися до сторін конфлікту з вимогою негайного усунення конфліктної ситуації шляхом перемовин та недопущення силового протистояння на території фабрики. Контроль за виконанням рішення покладається на постійну комісію, яку я очолюю.

Головне, аби житомиряни відчували себе у цілковитій безпеці. Адже з огляду на ці події, ніхто з жителів міста зараз не застрахований від того, що може стати їхнім свідком чи потерпілим", - зазначив Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО "Свобода"