ВО "Свобода"

ENG

22 січня 2016
Привітання Сидора Кізіна із Днем Соборности
Привітання Сидора Кізіна із Днем Соборности

День Соборности цього року особливий. Зараз українці як ніколи мають єднатися, щоби спільно вибороти щасливе майбутнє, волю України і захистити свою рідну землю. Ми переживаємо дуже складний період. На Донбасі щодня гинуть люди, віддаючи життя за нашу державу, за те, щоб ми не були жертвами окупантів, а вільно жили на своїй, Богом даній землі. Подвиг цих людей неоціненний, і ми маємо не тільки подумки, а й нашими діями бути з ними.

Тільки завдяки тому, що українці об'єдналися під час Майдану, ми відігнали Януковича і його прибічників від влади. Так само й зараз маємо триматися разом, і спільними зусиллями, допомагаючи бійцям матеріяльно, морально, духовно, ми проженемо агресора з України. Загарбникам, які прийшли на нашу територію, дамо належну відсіч, бо ми сильніші за будь-яких ворожих найманців, скільки б їх не було на українській землі! Бо у нас є патріотизм та ідея, нам є з кого брати приклад, адже наші діди-прадіди були націоналістами, безстрашно відвойовували і захищали рідну землю. Такими треба нам бути і зараз. Єднаймося, браття, бо Україна - понад усе!

Брати і сестри, нам треба бути впевненими у собі, бо в нас наймужніші, найвідданіші і, головне, вірні Україні бійці! Ми сильна нація, ми вміємо підтримувати один одного, коли це дуже важливо, а тому зможемо показати не тільки Росії, а й усьому світові, що ми - міцна, дружна родина, яка завжди відстоїть своє. Будьмо соборними!

Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО "Свобода", депутат Житомирської облради